Корзина
26 отзывов
greenrich.in.ua
+380362 62-85-35
+380680183014
+380505450886

Торф верховий, нейтральний

Чому купити торф з доставкою у ТОВ «Green-Rich»

Ми доставляємо торф всією Україною без обмеження обсягів постачання. Наші умови гранично прості і чесні:

  • Торф в чистому вигляді без домішок (ДСТУ).
  • Ціни на мінімальному ринковому рівні.
  • Знижки постійним замовникам і великим закупникам.
  • Оперативна доставка торфу по території України.

Сьогодні нашими послугами користуються численні сільськогосподарські підприємства, тепличні господарства, садівничі товариства, а також приватні особи. Торф і торф’яні субстрати купити в Україні з доставкою у Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Горлівка, Донецьк, Кривий Ріг, Маріуполь, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Макіївка, Дніпродзержинськ, Херсон, Алчевськ, Полтава, Чернігів, Краматорськ, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Хмельницький, Ровно, Кіровоград, Київ, Чернівці, Кременчуг, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Северодонецьк, Мелітополь, Львів, Луцьк, Нікополь, Ужгород, Бердянськ, Запоріжжя, Павлоград, Кам’янець-Подільський. Торф і торф’яні субстрати високої якості та за найнижчою ціною.

Що таке верховий та низинний торф

Торф – це біологічний матеріал, що містить підвищену концентрацію вуглецю. Це забезпечує високий показник теплоутворення під час спалювання даної сировини. У його складі також укладені численні корисні речовини, їх склад і консистенція відрізняються за видом торфу

 
 
 
 
 
 
  • верховий торф (Торф кислий) – утворений залишками рослинного типу, характеризується початковою стадією розкладання;
  • низинний торф – торфоутворюючий шар, який живиться водою з ґрунту, розкладання залишків відбувається на заключній стадії.

Між зазначеними двома шарами може бути перехідний торф, у якого всі показники мають усереднене значення. Ступінь розкладання легко оцінити візуально – колір змінюється від світлого відтінку коричневого до чорного. Ми надаємо можливість купити торф обох граничних шарів, так як кожен з них по-своєму цінний і незамінний.